W jaki sposób BMW udało się zaskoczyć wszystkich współpracą z Naomi Campbell?

Naomi Campbell została twarzą nowego BMW XM, a także zaprojektowała unikalny model tej hybrydy typu plug-in, który zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku. Nieoczekiwana współpraca między niemiecką marką a modelką.

Jaki wpływ będzie miała ta współpraca na branżę modową i motoryzacyjną?

Aby wprowadzić na rynek nowy XM, pierwszy samochód o wysokich osiągach z napędem M HYBRID, BMW zdecydowało się połączyć siły z wieloma silnymi i niezależnymi partnerami kreatywnymi. Pierwszą osobą ogłoszoną jako współpracownik była Naomi Campbell - modelka, aktorka, innowatorka kulturalna oraz jedna z najbardziej wpływowych postaci na międzynarodowej scenie modowej ostatnich czterech dekad.

BMW Supermodelka Naomi Campbell

Dlaczego BMW wybrało Naomi Campbell do tej współpracy i co ona wnosi?

Kampania pod hasłem „Odważ się być sobą” skupia się na nowym podejściu do pewności siebie, wyrazistym życiu i jedynym w swoim rodzaju charakterze. Jeden z top-modeli, biorących udział w kampanii, powiedział, że hasło od razu przyciągnęło jego uwagę, ponieważ dokładnie opisuje pewność siebie, która jest niezbędna do postępu i pozytywnych zmian. W tym roku firma Campbell zaprezentuje swój zaprojektowany, jedyny w swoim rodzaju model, który odegra kluczową rolę w jej nadchodzących projektach.

Model BMW XM, który będzie miał swoją premierę wiosną tego roku na światowych rynkach motoryzacyjnych, ma nadzieję wzbudzić zainteresowanie swoją charakterystyczną stylistyką i wyposażeniem M Lounge z tyłu, jak również wyjątkowymi osiągami. BMW M GmbH łączy zachwycający projekt pojazdu z nowatorską technologią jazdy z oryginalną funkcją Sport Activity, dostępną wyłącznie dla modelu BMW M.

Imponujące oświetlenie kultowej atrapy chłodnicy "Iconic Glow" w stonowanym świetle dziennym typowym dla modeli M wyróżnia przód tego projektu. Widok z boku łączy mocną stylistykę przypominającą coupe z mocnymi proporcjami i charakterystycznymi detalami, takimi jak najciemniejsze szyby w całej gamie BMW. Sześciokątne, pionowe podwójne rury wydechowe M nadają tyłowi niepowtarzalny wygląd ze złotymi akcentami dyfuzora i nowym logo "XM".

Jego wewnątrz znajduje się dach z oświetleniem pośrednim, które imponuje trójwymiarową surową strukturą oraz skórą vintage, która dodaje uroku listwom drzwiowym i tablicy rozdzielczej. Poza tym, specjalne procesy obróbki i wykończenia czynią je jedynymi w swoim rodzaju i niepowtarzalnymi w każdym aucie. Wyposażenie obejmuje też zakrzywiony ekran, łączący 12,3-calową deskę rozdzielczą i 14,9-calowy wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy. Jego obsługa jest intuicyjna i zoptymalizowana pod kątem ergonomii, a ponadto znajduje się tam taca do ładowania bezprzewodowego.

  • Jak doszło do współpracy BMW i Naomi Campbell?
  • Co sprawia, że współpraca BMW i Naomi Campbell jest tak wyjątkowa i nieoczekiwana?
  • Czego możemy się spodziewać po tej bezprecedensowej współpracy BMW i Naomi Campbell?
  • W jaki sposób współpraca BMW i Naomi Campbell wpłynie na branżę motoryzacyjną i modową?
  • Dlaczego ludzie są tak zaintrygowani nieoczekiwaną współpracą BMW i Naomi Campbell?
  • Co sprawia, że współpraca BMW i Naomi Campbell jest tak nieoczekiwana?
  • W jaki sposób BMW i Naomi Campbell nawiązały współpracę?
  • Czego możemy się spodziewać po tej wyjątkowej współpracy BMW i Naomi Campbell?
  • Dlaczego ta współpraca jest uważana za kamień milowy w branży motoryzacyjnej i modowej?